Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 13:47   #924
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Witam! Czy moglabym prosic o rozszyfrowanie i ocene kremu avon naturals z drzewem herbacianym i ogorkiem? Chcialabym sie dowiedziec czy moze on zaszkodzic mojej tlustej tradzikowej skorze ze zdolnością do zapychania.

Oto skład:

aqua,caprylic/capric triglyceride, petrolatum, PEG-32, myristyl myristate, glyceryl stearate, PEG-40 stearate, cetyl alcohol, carbomer, imidazolidnyl urea, methylparaben, parfum, disodium edta, hydroxypropyl, methylcellulose, sodium hydroxide, BHT, melaleuca alternifolia oil, alcohol denat., melia azadirachta seed exctract, helianthus annuus seed extract, vitis vinifera seed extract, cucumis sativius extract,CI 61570, CI 19140, CI 15510.

Podejrzany ten sklad. Prosze kogos zyczliwego o pomoc
witaj! Przykro mi to mówić, ale składowo ten krem to raczej "dno", jesli chodzi o zapychanie, itp.
Początek składu to same potencjalne zapychacze. Uważam, że taki miks, to mało która cera wytrzyma. Jeśli masz dużą sklonnośc do zapychania, to nie warto próbować. Cięzko też mówić tutaj o właściwościach regulujących wydzielanie łoju, skoro pożądane ekstrakty roślinne są na samym końcu składu, natomiast środek składu zajmują konserwanty i inne dodatki. Krem winien nieźle nawilżać, jak na moje oko, to zostawi raczej powłoczkę na skórze.
Tyle z moich wywodów Ja nie polecam.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora