Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 15:15   #4238
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

moja koleznaka po wyrwaniu 2 czwórek i noszeniu aparatu ok 3 lat zdjela i wada wrocilo. wszystko doslownie! okropeinstwo..lecz podejrzewam ze to wada wlasnie kolezanki bo chyba nie nosila retencji tak jak jej kazano a niestety o tym nalezy pamietac!
ewciu kochana wiek tu nie gra roli i jesli twoje zabki stoja prostow rzedzie jak nalezy juz twoje komórki kostne zostaly utowrzone jak nalezy i musze trzymac zabki+retencja OBOWIAZKOWA
Nie martw sie
ps sliczny piesek-naprawde jest różnooka???? taka kochana ze az mi sie coś zrobilo)

ileneczka nie chce nic mwoic ani sugerowac ale nie boisz sie tak wstawiac swoje zdjecia? chcoiaz jakos je zabezpiecz zbey nie byly kopiowane, uwierz mi ale sa ludziew sieci ktorzy z ciebie zrobia gwiazdke filmow dla doroslych i moze byc nieciekawie...
kiedysbylam zalogoiwana na serwisie epuls.pl no i na forum znalazlam link-ze zdjeciami ludziz epulsa poprzerabiane na nagie dziewczyny, jakies pozycje i w ogole...
ja nie umieszczam zdjec w sieci jakos nie mam zaufania;]
pozdrawiam
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora