Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-30, 16:57   #4241
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
hej ja chodzilam na angielski z dziewczyna lat 28 i tez miala aparat, a asystentka mojej orto tez kolo 26 jest i tez nosi a watpie czy by nosila gdyby wiedziala ze wada wroci ;] a przed te pare lat sie naogladala :P nie ma sie co martwic na zapas
Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
moja koleznaka po wyrwaniu 2 czwórek i noszeniu aparatu ok 3 lat zdjela i wada wrocilo. wszystko doslownie! okropeinstwo..lecz podejrzewam ze to wada wlasnie kolezanki bo chyba nie nosila retencji tak jak jej kazano a niestety o tym nalezy pamietac!
ewciu kochana wiek tu nie gra roli i jesli twoje zabki stoja prostow rzedzie jak nalezy juz twoje komórki kostne zostaly utowrzone jak nalezy i musze trzymac zabki+retencja OBOWIAZKOWA
Nie martw sie
ps sliczny piesek-naprawde jest różnooka???? taka kochana ze az mi sie coś zrobilo)
Dzięki za pocieszenie, dziewczyny.
Ja też mam nadzieję, że wady wracają tylko z własnego zaniedbania.
Retencja mnie czeka prawdopodobnie dożywotnia, ale to akurat nie stanowi dla mnie problemu. Wiedziałam na co się piszę zakładając aparat.

Co do pieska - dziękuję. Oczka naprawdę ma różnokolorowe - niebieskie po mamie, brązowe po tacie. I fakt, jest przekochana!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora