Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 11:48   #4955
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie widziałam.. też patrzyłam na jego cienie i mam chętkę.. baardzo kusząca cena.. i wyglądają na oryginalne.. dostałaś już je? skąd pewność, że to oryginały?
Poison Pen oglądałam w sklepie - w Krakowskim MACu jest taki "zakamarek" na starocie. A potem porównałam - oczywiście nie w samym sklepie, więc może percepcja się trochę zniekształciła, ale na moje oko się zupełnie nie różnią; zwłaszcza po roztarciu.
Stormwatch to limitowanka z kolekcji z przed prawie dwóch lat, więc tu takiej pewności już nie miałam, ani okazji do porównań, ale jak się już jakiś czas używa MACa to szybko wyczuwa się różnicę (teraz to mam wrażenie, że wszystkie cienie wszystkich innych firm to tylko marne podróbki w porównaniu do tego co oferuje MAC ). Poza tym tak na logikę, to ten odcień jest za mało atrakcyjny/popularny, żeby się opłacało go podrabiać, no i pewnie nie byłby jedyny na allegro. No i na stronie MACa jest wyszukiwarka wycofanych odcieni - bardzo przydatna, zwłaszcza, że proponują od razu zamiennik z dostępnej oferty
Oczywiście potwierdzam oryginalność tylko cieni, które kupiłam - co do reszty się nie wypowiadam
Co do jego pigmentów to nie miałam zaufania - no i Geonia potwierdziła, że są podrabiane.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-06-15 o 12:06
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora