Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 21:41   #506
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nooo, ja wiedziałam, że z Ciebie dobry materiał na minerałomaniaczkę będzie
Pięknie Ci w tych minerałach i dodatkowo w końcu odpoczniesz od tych wszystkich paskudztw. Ale Twój Flat Top w wersji home made jest po prostu nie do przebicia Widziałam go na MM i nie mogę się przestać uśmiechać :P
heheh, a po czym Ty to tak poznajesz ze wiesz kogo zaatakowac? bede sie musiala w tej sprawie i nie tylko tej poduczyc od Ciebie , zeby kontunuwac na innych to co zaczelas ze mna robic i mineralami
Też bardzo się ciesze Kochana ze w koncu sie uwolnie od chemii, juz mialam naprawde dosc, i licze tez ze stan skory sie poprawi, bede napewno relacjonowac co sie w tym kierunku dzieje
no no musialam czyms probowac, wiec sama se zrobilam pedzel heheheh, ale dziala i to niezle: hahaha:, bo taki prowizorek kabuki z pudru Revlonu to mi sie rozpadl przy pierwszym (i ostatnim) myciu. Juz nie wspominam o tym Revlonowym pseudomineralnym podkladzie, makabra, musialam tyle tego nakladac badziewia zeby pokrylo, a tu przy EDMku naprawde niewiele, i krycie fantastyczne.
jeszcze musze sie porozgladac za jakimis primerami i wykonczeniowymi pudrami zeby tio wszystko sie ladniutko trzymalo na facjacie
jeszcze raz dziekuje za wkrecenie mnie w to

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Pięknie.I te oczy
Kolejna piękna dziewczyna, której służą minerałki.Ja to sie nigdy nie ujawnię bo przy was to sie chowam ze wstydu.
Jeszcze nie znalazłam swojego idealnego podkładu wiec nadal testuję.
dziekuje Ci slicznie , trzymam kciuki za znalezionko tego naj podkladu i mam nadzieje ze i Ty sie pokazesz nie ma sie czego wstydzic, ja nawet bardziej ze wzgledow estetycznych balam sie umieszczac zdjecia, nie sa ladne, ale co sie nie robi zeby przekonac innych ze to naprawde dziala
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując