Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki Podkład?
Wątek: Jaki Podkład?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-27, 09:02   #21
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Jaki Podkład?

Cytat:
Napisane przez rambo
Zatem kremów l'oreal nie polecam - wszystko co typowo apteczne lepsze. Szczerze mówiąc nawet nie próbowałam tegokremu l'oreala, a podejrzewam, że lepsze będą wyżej wspomniane firmy. Może ja ci po prostu wypisze firmy które są dla nas korzystne - tak będzie łatwiej

- Stiefel (oilatum, Physiogel)
- Ducray (seria A-Derma, m.inn. seria Exomega - przeznaczona dla atopowców, krem Dermalibour)
-La Roche Posay (jak juz pisałam wspaniałe żele do mycia twarzy)
- Avene
- Fabrelic
- Vichy (chociaz jak to mówią "do Vichy trzeba mieć cerę)
- Iwostin
- SVR



nie mam narazie nic na oko tak czyatm i czyat to co mi piszesz proponujesz astora tak? dobry jest?
te myślę sobie są najabardziej popularne, teraz mi nic wiecej takiego ważnego nie przychodzi mi do głowy. Ale na pewno o czymś zapomniałam ... w każdym razie to co możesz kupić w aptece i wydaje ci się że raczej nie widziałaś tego w "zwyklym sklepie" powinno byc dobre - mówiąc w bardzo dużym uproszczeniu ....

Zajmijmy się może tematem tego wątku - podkładem dla ciebie. Masz już coś na oku ?




jeszcze nie narazie czytam to co mi piszesz proponujesz astora? mam do ciebie wielka prosbe jak mi bedziesz cos proponowała prosze pisz mniej wiecej jakie sa ceny ok? bo ja zbankrutuje pojde z tobrami jak to wszystko kupiehiih
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując