Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sterroryzowane dziecko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-13, 21:08   #29
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Sterroryzowane dziecko...

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Faktycznie Pomadko ta sytuacja bardzo nieciekawa
Mialam zalozyc nowy topic ale w sumie tematyka podobno wiec nie bede forum zasmiecac. To co zobaczylam wczoraj na dworcu w Katowicach jeszcze dlugo bede miala przed oczami... Wracalam z 3dniowej wycieczki klasowej, mielismy przesiadke i czekalismy wlasnie na tym dworcu cos kolo godziny. Poszlam z kolezanka do Macdonalda i wrocilysmy 15 min przed pociagiem, tak jak nasze opiekunki chcialy, ale ze reszta klasy poszla juz na peron to tylko we dwie szlysmy z nauczycielkami i doszlysmy do schodow to juz bylo czuc w powietrzu jakas "afere". Zobaczylysmy jak jakas baba stoi nad swoja corka z zespolem downa, ktora chyba spadla ze schodow (lezala na plecach). Nie wiem dokladnie czy spadla, czy babka ja zepchnela, bo jakies panie wydzieraly sie na ta "matke", ze tak to sie nawet zwierzat nie traktuje... Przypuszczam, ze niestety jej pomogla zleciec, ale na tym nie koniec. "mamusia" zaczela sie wydzierac, ze jak ona ma ja traktowac skoro ona jest taka glupia i inne epitety A potem zamachnela sie noga i z calej sily kopnela corke w glowe az echo poszlo Nie wiem jak to sie skonczylo, widzialam to tylko "w locie" na peron. Do tej pory jestem w szoku, chyba nigdy nie zapomne tego bolu na twarzy tej dziewczyny
boże... takich ludzi to wieszac! mogła tą cureczkę oddać, jeżeli uważała że jest przeszkodą. Lepiej było ją zostawić w szpitalu niż po woli je zabijać. TO JEST STRASZNE
niestety takich sytuacji jest bardzo wiele.JEŻELI MOZECIE POMÓC TAKIM DZIECIOM ZRÓBCIE TO .Pomadko nie zastanawiaj się interwenjuj dopóki nie jest zapóźno
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując