Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-13, 13:15   #2037
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

dziekuje za analize zelu myjacego ziaji calma,faktycznie dobrze dziala ,chyba pierwszy raz po uzyciu zelu myjacego nie mam uczucia strasznie sciagnietej skory
a teraz mam kolejna prosbe .jestem na etapie doboru odpowiednich kosmetykow do pielegnacji twarzy,ktora jest wrazliwa ,podatna na podraznienia,luszczenie, sucha ,ma widocznych kilka naczynek i rozszerzony pory,zaskorniki nos /broda ,uff to tyle
chodzi mi o maseczke do twarzy LA ROCHE POSAY -HYDRAPHASE-analizy takowej nie znalazam dlatego bardzo prosze ,tymbardziej ze na poczatku widze alcohol denat a to chyba nie wrozy nic dobrego w kosmetykach
Maseczka La Roche-Posay Hydraphase -Kojaca maseczka nawilzajaca
sklad: aqua, glycerin, alcohol denat,butyrospermum parkii/ shea butter, dimethicone, cyclohehasiloxane,paraffi num liquidum / mineral oil, peg-2 stearate, cetyl alcohol,peg-100 stearate, glyceryl stearate,nylon-12, polysorbate-60, dimethiconol,tea-carbomer, tocopheryl acetate, glyceryl linolenate,CI 42090/ blue 1, citric acid, phenoxyethanol, methylparaben,ethylparabe n, propylparaben, butylparaben,parfum

Edytowane przez karinaaa
Czas edycji: 2007-09-14 o 07:43
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora