Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumoholicy i ich futra (czyli zbiorczy wątek zwierzakowy)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 12:18   #166
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Perfumoholicy i ich futra (czyli zbiorczy wątek zwierzakowy)

Cytat:
Napisane przez Toccata Pokaż wiadomość
Ciemna strona futra

Co za poranek! Pędząc do szafki z pachnidłami nieoczekiwanie wdepnęłam na dywanie w coś, co ani konsystencją ani niczym innym, nie przywodziło na myśl nic aromatycznego Po dokonaniu oględzin i śpiesznym umyciu stopy doszłam do wniosku, że moje kocię postanowiło, że futro można mieć nie tylko na wierzchu ale i wewnątrz, zaś organizm kocia gwałtownie zaprotestował przeciwko takiej formie ogrzewania.
Potruchtałam do innej szafki celem zapodania kociowi jego ulubionej i systematycznie rujnującej moją kieszeń pasty odkłaczającej. Koć odmówił grzecznie acz stanowczo, twierdząc, że jadł już śniadanie i deseru nie życzy. Widząc zaś w moich oczach ośli upór i mrok niezrozumienia wytłumaczył był mi ręcznie (przedniołapnie) co sądzi o wpychaniu czegokolwiek dopyszcznie przemocą. A ściślej wystrzelał mnie bez krzty szacunku dla dłoni karmiącej Widząc na swej śnieżnobiałej, nie tkniętej latem najmniejszym promieniem słońca skórze dresiarskie trzy paski, w słusznym szale przeprowadziłam akcję odwetową. Bezczelnie wtarłam kociemu pastę w łapę. Koć parsknął z obrzydzeniem i poszedł do drugiego pokoju wytrzeć się o drugi dywan .
Tym oto prostym sposobem przed wyjściem do pracy miałam dwa dywany do czyszczenia
Jak dorwę tego ryżego fałszywca, to słowo daję, ogolę na sfinksa

Niniejszym, w dniu dzisiejszym, odradzam zadawanie się z tak pozbawionymi elementarnego poczucia przyzwoitości stworami. I przychylam się do zdania, jakie na ich temat ochoczo wypowiadała pratchettowska Babcia Wetherwax , stojącego - dodam - w rażącym kontraście z opinią Śmierci

Ale pomyśl, jak nudno byłoby bez tych kocich fochów
Ryży fałszywiec, buhahaha...Ciekawe jakie wyzwiska na nas mruczą sobie pod nosem
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując