Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozszerzone naczynka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-04-22, 09:18   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Rozszerzone naczynka

Mysle ze slabe naczanka na nogach nie maja nic wspolnego z tymi na twarzy. Sama mam slabe naczynka na nogach. Najgorzej wyglada to przy kostce i na stopie. Mam juz tyle kropek ze zlaweaj sie w wieksze plamy. stare maja kolor brazowy a swieze czerwonworozowy. Mam juz po nawet po jednej zyle na wiezchu na kazej nodze a dokladniej na lewej, na prawej mniej i typowe oznaki zylakow tzn. cezkosc nog, w upaly ten stan sie zaostrza i nogi lekko puchna. wiem ze stojaca praca sprzyja pekanu naczynek. Tylko ze jak u mnie zaczelo sie to dziac nie bylam osoba pracujaca czyli bylam bezrobotna. Dopiero w wieku 25 lat zanalazlam prace, ale stan ten byl juz taki jak teraz. Po pol roku wyjechalam z kraju, wiec przerwalam prace, a tutaj narazie nie pracuje. Wiec mysle ze jak ktos ma slabe naczynka to czy stoi czy nie to one tez pekna, najwyzej przyslowiowy miesiac pozniej ale pekna. ja z twarza nie mam problemow, jesli chodzi o naczynka. Zanam osobe, ktora nie ma problemow z nogami, ale z twarza. Wiec jesli nic sie nie dzieje to chyba nie masz sie co martwic. Owszem wiem ze i na twarzy ten cos moze sie dziac, ale nie sadze ze jesli z nogami masz problem to musisz sie obawiac o twarz. tak jak napisalam ja mam twarz ok. Ale to nie wyklucza ze nie nalezy przy pielegnacji patrzec czy cos sie dzieje z twarza. im wczesniej zauwarzysz problem tym szybciej zaczniej go leczyc i sie go pozbedziesz. ale mysle ze nie masz co panikowac. U mnie jest ok.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując