Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wysyp uczulenie, zakórniki zamknięte
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 08:36   #12
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Red face Dot.: Pomocy!!!Błagam!!!!!

dzięki dziewuszki za wszystkie porady niestety nie udało mi się kupić alantanu za późno z pracy wyszłam i w jedynej otwartej aptece alantanu zabrakło!! kupiłam krem na noc Iwostinu-Purritin-pamiętałam ze studiów nad KWC , że pomaga na przesuszone i trądzikowe pyszczki. Wysmarowałam się nim grubo przed snem i dzisiaj rano i rzeczywiście cera jest bardziej elastyczna, nawilżona, zaczerwienienia i opuchlizna nieznacznie zniknęły, ale nadal odczuwam nieprzyjemne pieczenie więc bez alantanu się nie obędzie. Grudki jak były tak są i mnie wpieniają bo są mocno widoczne :fou:
Nan-nie opalałam się, w tym roku unikam słońca wolę być naturalnie blada Smoczyco-uczulenie? ale na co na litość Boską?! odstawiłam ostre przyprawy, piję mniej kawy, z racji pobytu na wsi zrobiłam przerwę w smarowaniu pyszczka podkładami... odżywiałam się zdrowo-warzywka, dużo mineralnej wody, jogurty, owoce, więc już nie wiem sama co się mogło stać. Ech...
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując