Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-25, 21:06   #315
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Suplementy,witaminki,wspo magacze...

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Wiem, z szukaniem MSMu sam trudnosci, gdyz wyszukiwarka pomija 3-literkowe słowa.

Otóż, MSM jest w zasadzie preparatem wzmacniającym stawy - tyle napisano na opakowaniu. Zawiera metylosulfonylometan - składnik, który przyspiesza regeneracje tkanek łącznych. jest to postac aktywnej biologicznie siarki, która bierze udział w tworzeniu struktur białkowych, kolagenowych...
Ostatnio jest tez przepisywany przez oswieconych dermatologów [albo podsuwany pacjentom przez zorientowane farmaceutki] - wykazuje świetne działanie przy zmniejszaniu przetłuszczania sie skóry, wspomagajaco przy leczeniu łojotoku, wzmacnia pzury i włosy.
Oprócz tego ma właściwości detoksykujace cały organizm [stąd w początkowych 1-2tyg stosowania możemy sie czuc gorzej], bakteriobójcze, przeciwzapalne.

Preoparat jest zupełnie neutralny dla organzimu, mozna przyjmowac go przez dłuzszy czas. Powinno sie go łykac w trakcie/ po posiłku łącznie z wit C i popijac duuza iloscia wody. Zreszta, ja na początku łykania MSMu odczuwam wzmozone pragnienie - jest to jeden z normalnych objawów przy "odtruwaniy" organizumu.

DziekujeChyba zdecyduje sie na ten MSM z omegą korci mnie bardzoale jak bede chciała odstawic to moga pojawic sie jakies skutki uboczne?
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując