Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 14:48   #1643
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Co do tej Muchy Shiseido to bardziej mnie rozbawiła, niż zbulwersowała, zdarza się Za to bardzo przypadła do gustu mojemu kotu. Jesienny deficyt much sprawia, że warto zapolować choćby i na martwą. Także dla każdego coś dobrego, zamówienie udane.
To się nazywa pozytywne nastawienie do życia

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4864315 7]A ja kliknęłam dzisiaj w Boots (nie wiedziałam, że wysyłają poza UK) paletkę różów Benefit - Cheeky sweet spot box o’ blushes Wyszło 220 zł z rejestrowaną przesyłką. Zważywszy, że jeden z boxowych róży Benefit kosztuje w S ok. 160 zł, a te w paletce są prawie full size, to dobry deal.[/QUOTE]
Zazdraszczam.
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Niestety SP ma to do siebie, że przy takich akcjach ceny regularne idą w górę Ja dzisiaj skorzystałam tylko z Gillette, na Max Factora też zerknęłam, ale też wydawało mi się drożej niż powinno być...

Kurcze, to w Clinique chyba nie mam co już liczyć na mini zestawy
Oj dzięki. W takim razie nie żałuję, że sobie odpuściłam. Dzisiaj do -40% na zapachy w Naturze, ale rzadko tam bywam i nie pamiętam, jakie mają śmierdziuszki. Nie wiem też co oznacza "do" w przypadku tej drogerii.

Zero reakcji z BOK Clinique na moją reklamację. Jak nie odpowiedzą w tym tygodniu, to chyba do nich zadzwonię.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-23 o 14:59
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora