Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Października. Same nówki. Zara, Mohito. itp
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 17:25   #208
szczęście_jest_blisko
Zakorzenienie
 
Avatar szczęście_jest_blisko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7 470
Przekupka: 127 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Października. Same nówki. Zara, Mohito. itp

oki super rzeczy!


dwa zapachy i jedwab z joanny za trzy koszule (dwie mgiełki z sinsay i jedna z vero mody)

podoba mi się jeszcze koszula jeansowa z housa, spodenki skórzane i torebka ze stradivariusa
ewentualnie bluzeczka z neonowymi wstawkami też mi się podoba ale nie wiem czy chcesz mi ją oddać również i to nie za dużo w każdym razie na mgiełkach, koszuli, spodenkach i torebce mi najbardziej zależy


mogę oddać to wszystko prócz podkładu co wym ieniłaś bo podkład idzie na inną wymianę
Dabur - Vatika - 300 ml, nowy nigdy nie używany, kupiłam go ostatnio ale tylko otworzyłam
Dax Cosmetics - samoopalacz w piance - użyty 2 razy z tego co pamiętam
Escalation Magnificent – zapach naprawdę bardzo zbliżony do Escady Magnetism, dla mnie za ciężki, ale wąchałam oryginalną Escadę i naprawdę zapach niemal identyczny, pojemność 100ml, psiknięte może 4 razy
Decubal - nowy krem do rąk w opakowaniu jeszcze, jest ważny normalnie do 2016 roku
Yves rocher - balsam do ciała miód i płatki owsiane - kilka razy użyty
Maybelline Affinitone - korektor, nowy zamknięty, odcień 01 nude beige
Ziaja nuno - nowy krem tonujący 01
My Secret - puder sypki 12 g, odcień transparentny, używany troche ale bardzo dużo go zostało
Nivea - Ujędrniające serum antycelulitowe Q 10 plus - użyte 2 razy, poj. wyjściowa 75 ml
plus oczywiście to na co byłyśmy umówione wcześniej

możesz coś dobrać jeszcze


odpisz prosze i wymieńmy się adresami już
__________________


Edytowane przez szczęście_jest_blisko
Czas edycji: 2014-10-29 o 17:28
szczęście_jest_blisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując