Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-09, 13:36   #5
wisienk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: k@rtonik
Wiadomości: 69
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych

ja mam wiecznie zapalenie pecherza od mniej wiecej 8 roku zycia.mialam przerwe nie pamietam ile, ale bardzo bolalo mnie jak bylam na koloniach-moze mialam jakies 12 lat.stosowalam jakies antybiotyki i leki ale ile to mozna brac?do konca zycia?stosuje domowe metody.pije duzo napojow gazowanych i herbate i stosuje gorace kapiele-2 dziennie.jak mi sie skonczylo opakowanie antybiotykow albo lekow to nie chodzilam po nastepne recepty i leki.

raz poszlam do lekarza dzieciecego, bo bolal mnie lewy bok-okolice biodra i nie moglam za bardzo chodzic.dostalam skierowanie na badanie moczu.pozniej zrobilam badanie moczu i przekierowano mnie do ginekolozki.zbadala mnie i odrazu wykluczyla zapalenie jajnikow.zadzownila w sprawie wynikow i przyniosla je recepcjonistka do gabinetu.powiedziala ze mam liczne bakterie i przepisano mi jakies leki i polecono nospe.jakies 2 dni pozniej przestalo mnie bolec. i na tym sie skonczylo a zapalenie nadal mam.
jesli pojawi sie krew moczu przy stanach zapalnych to mowimy o krwiomoczu, czytalam to w domowej encyklopedi zdrowia.
wisienk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując