Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawracające zapalenie dróg moczowych, sex a zapalenie pęcherza
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 17:02   #8
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czeste zapalenia drog moczowych

Ja rowniez mam czeste problemy z pecherzem moczowym. Z tego co zauwazylam problemy nawracaja zawsze na 24 h po stosunku, lecz nie po kazdym wspolzyciu. Zakarzenie bynajmniej nie jest spowodowane bakteriami, bo po badaniu ogolnym moczu w osadzie nie wykryto bakterii. To samo bylo, gdy robilam posiew moczu. Nie podoba mi sie, ze w ostatnim badaniu ogolnym w osadzie wykryto nablonki okragle, co oznacza, ze mam dosc powazne problemy z nerkami. Wybieram sie z tym do urologa (raz juz bylam, ale mn zbyl mowiac, ze jestem zdrowa i to sprawy ginekologiczne, bylam u ginka a on na to, ze rowniez i z tej strony jestem zdrowa). Wydaje mi sie, ze mam kamienie w nerkach, lecz to moja osobista diagnoza. Po czym to stwierdzam? Mam czesto kolki lokalizujace sie po prawej badz po lewej stronie podzebrza.

Jako przyszly analityk, lecz juz po kursie dotyczacym moczu wyjasniam przyczyny wystapienia krwi w moczu:
-intensywny wysilek fizyczny (do niego zaliczyc mozna sex)
-goraczka
-choroby nerek: klebyszkowe zapalenie nerek (90%), odmiedniczkowe zapalenie nerek (30%), toksyczne zapalenie nerek, nowotwory nerek
-infekcje drog moczowych
-kamica moczowa
-skazy krwotoczne
-okres, cukrzyca, nadcisnienie tetnicze

Czasem, gdy zazywamy zbyt duze ilosci wit. C w badaniu moze wyjsc fajszywie ujemna lub zanizona ilosc krwi w moczu
Gdy natomiast przemyjemy pojemnik detergentem moze wyjsc, ze tego moczu mamy bardzo duzo, co bedzie rowniez wartoscia falszywa.

Masz problemy z pecherzem? Idz do lekarza rodzinnego i popros o skierowanie do UROLOGA!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując