Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-26, 19:15   #6
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2

mamy nowy wątek








Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja na nowym wątku

Dziewczyny, zamęczę Was dzisiaj, ale znów potrzebuję Waszych mądrych rad Jak wiecie od jakiegoś miesiąca rozglądam się za pracą, niestety bezowocnie. Ostatnio byłam z kumpelą w barze GreenWay i zauważyłam ogłoszenie, że szukają kelnerki. Pod wpływem impulsu zapytałam o szczegóły, pani wzięła ode mnie telefon i przed chwilą zadzwonili zapraszając mnie jutro na dzień próbny.
Na początku stwierdziłam, że to dobry pomysł, żeby przetrwać ten najbliższy czas zanim znajdę coś fajniejszego. Tyle, że wszyscy zaczęli mnie straszyć, że zawsze tak jest- bierzesz pracę na chwile, na kilka miesięcy, a później budzisz się dwa lata później w tym samym miejscu, nie mając siły by myśleć o czymkolwiek innym. Poza tym będzie mi to strasznie kolidować ze szkołą, bo muszę pracować przez 2 weekendy w miesiącu, a ja tylko 1 weekend mam bez szkoły. No i umówmy się- pensja też bez rewelacji... Babeczka powiedziała, że jak uda mi się wyciągnąć 1200-1300 to będzie świat i ludzie. W związku z powyższym mam mętlik w głowie i nie wiem już co mam robić Pytanie dnia: co byście zrobiły na moim miejscu?



wszystko zależy od tego jak stoisz z kasą u mnie zaczyna być nie ciekawie, a jestem jeszcze taka że od męża na tampony kasy brać nie będę ( chociaż sam kupuję jak ja zapomnę a potrzebuję), jakoś chcę mieć na drobne wydatki czyt. na rzeczy polecone/wypatrzone na wizażu nawet dziś przy okazji że kupiłam sobie dwa koszyki na kosmetyki no bo nie mam już gdzie trzymać to zrobiłam przegląd kosmetyków no i co sie okazuję, mam dość sporo, niektórych nie używam bo kupiłam przy okazji jak byłam w drogerii po waciki ach my kobiety więc idę zrobić listę rzeczy naprawdę potrzebnych mi do funkcjonowania i idę na odwyk .

p.s. sama sie zastanawiam co zrobić teraz, i jednak nie czekam do maja a idę do pracy chyba w poniedziałek (z niej łatwo zrezygnuję w tym maju), nie jest to praca wymarzona i ta w której będę czuła się spełniona no i zarobki porównywalne przez ciebie wyglądają ale stwierdziłąm że nie będę się zanudzać w domu
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora