Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 09:10   #20
werkawerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
Ja już po śniadanko Dziś jak zwykle kawa Ricore (zdrowsza niż zwykła i do tego z błonnikiem itp ) i z wczoraj zostały mi moje goferki twarogowe. Już o 11:00 mam zjeść obiad i jak zwykle pewnie wyciągnę jakąś mrozonkę (kurczak lub rybka). NIestety kal zwykle mam problem ze spakowaniem jedzonka do pracy - niby mam menu którego powinnam sie trzymać w 100%, ale powiem szczerze ze często wymieniam produkty trzymając się przede wszystkim liczby kalorii. Staram się aby głowny składnik pokarmowy był zachowny, ale przyznam że nie zawsze mi sie to udaje...

dziś chyba zabiorę ze sobą 2 bułeczki mleczne (na II śniadanie o 14:30 - 15:00) i 2 bułki z serkiem topionym ( na kolację ok 18:00 - 18:30) Ah a do tego ok 250 ml Coli light - wiem wiem to jagorsze swiństwo ale jak sie pracuje do 20:00 a nie lubi sie kawy to coś trzeba wypić coby nie zasnąc

No to całe moje menu na dziś - co Wy na to?

Odezwę sie z pracy bo dzis pewnie bedzie luz z powodu wczorajszego "skandalu" :P

Pozdrawiam i zyczę zdrowego i uboższego w kalorię dnia
przepraszam ze tak posto z mostu, ale Twoja dieta nie ejst najlepsza . Jesli schudniesz to zaczniesz miec problemy z wlosami i paznokciami i mam nadzieje ze na tym sie skonczy. Nie ma w Twojej diecie absolutnie zadnych skladnikow odżywczych, nie ma wystarczajaco białka, nie ma błonnika, nie ma magnezu, nie ma nienasyconych kwasów tluszczowych. Cola light zawiera aspartam. Na krótka mete to jest fajne bo nie tuczy, ale aspartam używany czesto i regularnie moze miec podobno dzialanie rakotwórcze.

pamietaj ze pownno sie jesc 5 porcji warzyw i owoców dziennie, u Ciebie nie ma nic.

powiedz, bo to jakies niejasne.. jesz najpierw obiad a potem 2 sniadanie?


uwazam ze do pracy pownnas wziac
1) grahamke z warzywami i tofu lub kurczakiem
2) kefir
3) owoce

bułki z serkiem topionym to główne weglowodany i tłuszcz. Serek topiony poiowinno sie zastąpic twarogiem chudym lub serkiem wiejskim.
__________________
Do połowy maja -> bedzie 75kg
Do końca czerwca-> będzie 70kg

"Odchudzanie ma jeszcze jedną zaletę - zawsze się udaje. Nie znam innej rzeczy, która - przy zachowaniu pewnych zasad - gwarantuje tak wysoki stopień powodzenia". (Charles Glass)
werkawerka jest offline Zgłoś do moderatora