Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 10:41   #23
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Odchudzanie -30 kg. Zapraszamy na kontynuacje wątku;) cz2

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
w koncu sie ktos pojawil ja mam ochote na kubek mleka z miodem

dzis zrobilam segregacje w szafie i wszystkie stare spodnie sa na mnie dobre i te ktore trzymalam na czasy jak schudne tez ale doszlam do wniosku ze juz mi sie nie podobaja

jakis czas temu schowalam do worka staniki ktore byly na mnie male jak zaczelam tyc a dzis leza idealnie tylko mam problem co zrobic z tymi rzeczami ktore sa za duze
Super, że mieścisz się w w rzeczy ktore kiedyś były na Ciebie za małe, gratuluję

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Heh... Będę przekorą i jednak stwierdziłam, że się nie zdecyduję. Poczytałam sobie opinie pracowników GreenWaya na forach internetowych i "wyzysk" pojawiał się średnio w co drugim zdaniu Nie jestem jeszcze aż w tak dramatycznej sytuacji, żeby potrzebować pracy od zaraz, gotówki starczy mi jeszcze na 2-3 miesiące. Jeśli do tego czasu nie znajdę nic w miarę odpowiedniego będę szukać czegoś w tym guście. Wydaje mi się, że mimo kryzysu pracę kelnerki za 1000 zeta jednak jakoś znajdę No i umówmy się- ostatni semestr to nie jest moment, żeby zawalać szkołę z powodu przypadkowej pracy.

Ale wszystkim serdecznie dziękuję za opinie
Również podjeła bym taką decyzje jak Ty...

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
pytanie do Ali mam jeszcze coś mi wpadło do ucha że można zabezpieczyć swoje pazurki żelem/akrylem nie wiem nie jestem pewna czym żeby się nie rozdwajały i w miarę wyglądały, można coś z nimi zrobić? ja zazwyczaj mam króciutkie pazurki i nie chciałabym tipsów zakładać,bo nie umiem z długimi chodzić a marzę o ładnych pazurkach

kiedyś dla jaj założyłam sobie takie z gazety na klej to koleżanka musiała mi spodnie zapinać i buty zakładać bo ja nie wiedziałam jak mam sobie z pazurkami poradzić


dobra idę lulu bo widzę że znów mnie coś głupawka bierze





buziole lalki
Można zabezpieczyć je żelem albo akrylem, ale zrobisz to jedynie w salonie kosmetycznym, jest to na zasadzie takiej jak tipsy. Tyle że nie przedłuża Ci Twoich pazurków jedynie nakłada Ci żel na Twoje naturalnie i są one twarde. Ale to tak jak byś miała tipsy... Poza tym musiała byś wybrać konkretną stylistkę paznokci, żeby dobrze Ci ściągła potem ten żel co aby Ci Twojej płytki nie naruszyła bo będą jeszcze bardziej cienkie i łamliwe. Na Twiom miejscu pozostałabym przy odżywkowaniu i malowaniu

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
witajcie
ja dzis ide z kolezankami na pizze ale co tam moze nie utyje
wczoraj uslyszalam ze w koncu wygladam jak czlowiek
mam teraz brzydki biust i juz go nie odbuduje

zanim zalozymy cz3 naszego watku to mam nadzieje ze cos schudne
Ha ha to samo pomyślałam....
Jak już będzie trzeci wątek to nazwiemy go.... "Te, co schudły 30 kilo" hihi.

Ja wstałam koło 9.00 i zaczełam już do Was pisać ale przyjechał TŻ na kawe i musiałam zejsc na dół i wypilismy kawusie, wycałował mnie, wyprzytulał i pojechał.... Ależ ja Go kocham
Teraz robie placki ziemniaczano - paprykowe i zaraz bede smażyć bo na 13 jade na praktyki i musze coś przekąsić przed. Ale najpierw ide na rowerku pojeździć.
Nie wiem czy coś jeszcze dziś napisze bo wroce koło 21 a szykuje się wieczorem jakas schadzka u TŻta w domu więc pewnie nie będe już na kompie dziś.
Całuje Was mocno i ssąco i ponętnie
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora