Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak wygladacie?
Wątek: jak wygladacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-12, 05:57   #102
Shany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 75
Re: jak wygladacie?

Mam nadzieje ze nie uraze nikogo moja wypowiedzia.Uwazam ze ten watek to kompletna bzdura.Rzeczywiscie fajnie jest popatrzec na czyjes zdjecia....jedni sie chwala swoim wygladem...inni poprostu sie wstdza,wiec ich nie wysla...moze niektore z was uwazaja to za fajan zabawe.Ja nie.To forum to fajna sprawa.Mozna sie wypowiedziec na kazdy temat,nozna komus pomoc i odwrotnie,ale jak zaczyna sie sprawa zdjec to robi sie z tego jakic glupi problem.Smiesza mnie te pochlebstwa,albo tekty typu..teraz ja postrasze,albo teraz ja brzydka...przeciez kazdy wysyla zdjecie na ktorym wyglada najlepiej,a takie teksty sa tylko prowokujace do tego zeby ktos inny zaprzeczyl i napisal ze jednak nie jest z nami najgorzej...albo 'ja przy tobie to brzydula...nie to ja jestem brzydka' Co za bezsens.
dziewczyny jesli juz jest taki watek i chcecie podzielic sie z innymi swoim wygladem nie piszcie takich glupot bo to smieszne.Przepraszam jesli kogos urazilam ale lubie byc szczera i mam nadzieje ze to docenicie.Bardzo lubie was wizazanki i szanuje,ale czytajac takie watki robi mi sie niedobrze.Nie wkleje swojego zdjecia gdyz chce pozostac anonimowa.Zdradzamy tutaj najwieksze tajemnice dlatego uwazam ze w tym wypadku wyglad powinien byc tajemnica
Shany jest offline Zgłoś do moderatora