Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zakupy i wymiany próbkowe - chwila refleksji ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-31, 11:13   #6
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Wspólne zakupy i wymiany próbkowe - chwila refleksji ;)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myślę, że by przyjęły i nie byłoby z tym żadnego problemu
Ale dopóki nie wzięłaś udziału w tym przedsięwzięciu to jesteś dla mnie cenną respondentką - jako reprezentantka grupki, która we wspólne zakupy jeszcze się nie bawiła I jestem bardzo ciekawa Twojego zdania i odczuć
Może chciałabyś troszkę rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego chciałabyś wziąć w nich udział? Czy miałabyś jakieś obawy?

Polly, Estell a jakie są Wasze doświadczenia i wrażenia wspólnozakupowe ? Dlaczego się na nie zdecydowałyście i czy nie miałyście problemu z powierzeniem pieniędzy osobie, którą znałyście praktycznie tylko z forum? A może było inaczej ?

wydaje mi się że pierwsze moje wspólne zakupy, to były te organizowane przeze mnie
chociaz chyba to sie zbiegło w czasie- zakup RC i atomków w które potem rozlałam Thunderstorm- przy Thunder miałam stresa i to porządnego przy RC miałam stresa ze to ja coś nawale- nawet nie pomyslałam że ktoś mógłby mnie oszukać, ale akurat w tych zakupach brało udział dużo :starych: perfumiar i miałam jakoś wrazenie ze jak do nich dołączę to mi sie krzywda nie stanie


Chociaż myslałam że to ja będę mieć problem z tym Thunder- bo byłam w miarę świeża i niedoświadczona, a tu okazało sie że wszystko poszło sprawnie.

Pamiętam tez zakupy , które organizowała Palindromy, która była prawie nieznana, ale tu przeważył obiekt zakupu- messe de minuit na który sie czaiłam dłuższy czas. Ryzyk-fizyk- kwota też nie była duża.

A potem....potem to już nastała era cbr i wspólne zakupy zaczęły sie opłacać jeszcze bardziej gdy w jednej przesyłce szło 5 odlewek

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-03-31 o 11:17
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując