Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Twój program pielęgnacji cery - poradnik kosmetyczny.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 19:56   #338
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Twój program pielęgnacji cery - poradnik kosmetyczny.

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
cera tłusta, wrażliwa, naczynkowa

rano: woda termalna LRP, Iwostin 40

wieczorem: żel Ziaja Tin Tin, oczy ( jeśli mam makijaż) Ziaja Uniwersalny do demakijażu oczu, Acne Derm na stefę T, na policzki krem regenerujący dla naczynkowców AA,
co drugą noc krem Bambino Ochronny na całą twarz, czasem brązujący Sublime Bronze ( latem dosyć często)

pod oczy : Soraya na cienie pod oczami, jeśli pieką mnie oczy to FlosLek ze świetlikiem
usta: pomadka Med Repair Nivea

maseczki: czasem z wyciągiem z migdałów (Dax) zamiast Bambino na noc, oczyszczająca z glinką (AA) - bardzo rzadko

peeling: używam bardzo rzadko bo podrażniają mi skórę, jeśli już to Lirene enzymatyczny do skóry wrażliwej, na nos czasem Garnier 3 w 1

punktowo: olejek Tea Tree Oriflame


Aktualizuję się, sporo zmian zaszło.
Cerę mam jednak nie tłustą jak wcześniej myślałam (byłam zasyfiona ;/), ale wrażliwą, naczynkową, na dodatek lekko atopową (tak powiedział mój dermatolog :szok, po prostu miałam trądzik młodzieńczy to tłumaczy czemu nic na te krosty nie mogło mi pomóc, dopóki nie zaczęłam stosować kosmetyków dla dzieci i unikać kontaktu z wodą (wieczorem myję mineralką bądź przegotowaną).
rano: woda termalna LRP, krem Babydream z cynkiem
wieczorem: żel Babydream do mycia włosów i ciała, krem j.w.
na zaczerwienienia,swędzenia , ewentualne wypryski: Sudocrem
na wielkie wyjścia i od wielkiego dzwonu ( jednak nie częściej niż raz na 2 m-ce) - peeling enzymatyczny z Lirene do cery wrażliwej bądź maska z zieloną glinka z Ziaji Nuno, cera jest ładna i odżywiona po tych kosmetykach.
Od września wracam do kwasów- jednak kupię tylko Effaclar K (mam nadzieję,że mnie nie podrażni, tak jak reszta) i mam filtr Lirene 50 do tego. Chcę się pozbyć wągrów "niedobitków", małych i niezbyt głebokich z nosa i brody.
Do demakijażu oczu stosuję płyn dwufazowy z Garniera dla skóry wrażliwej, uwielbiam go!
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując