Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - :: Ślubny #1- krok po kroku ::
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 19:28   #20
karo-la
Wtajemniczenie
 
Avatar karo-la
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: :: Ślubny #1- krok po kroku ::

Basiu,san_g, Blablak - dziękuję Wam bardzo
Ivvonka- dziękuję za krytykę. Rzęsy- napisałam że miałam dokleić sztuczne, ale kleju brak tymczasowo na składzie. Tutaj mam bardzo rzadki tusz- wydłużający i może stąd ten efekt o którym mówisz. A co do kredki- nie chciałam zamykać oka w tym makijażu, który z założenia miał być delikatny i świeży.
Pomadka- może ciup więcej brązu, ale to już by tak delikatnie i eterycznie nie wyglądało.
Sathi uczyłam się na błędach ( czyli na sobie) bez żadnych szkół i papierków. Dziękuję Ci bardzo za opinię
FEMME- a teraz moja obrona - nie wyobrażam sobie tutaj np. złota zamiast bieli albo ocieplonej bieli- makijaż byłby mdły i banalny, a ja takich nie lubię Poza tym- dla mnie cała zabawa to właśnie mieszanie ciepłych i zimnych odcieni- interakcje w jakie między sobą zachodzą, a także to jak niektóre kolory wyciągają, a inne oddalają poszczególne elementy makijażu i nie tylko. Rozumiem że może Ci to zgrzytać, poza tym beż na mojej nieopalonej buzi to by był niewidoczny całkowicie. Drugą możliwością było nałożenie bardzo perłowej, transparentnej bieli- ale przy takiej iskrzącej bieli koniecznie trzebaby wzmocnić brąz, a wtedy lekkość poszłaby w cholerkę
__________________








karo-la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując