Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczkom- od młodości NIE !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-07, 20:37   #157
sammsara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz
Wlasnie myslalam o tym, zeby odstawic retinoid , wiosna tuz, tuz wiec napewno nie bede go stosowala ani wiosna wlasnie, ani latem. Stosowalam tylko zima na noc. i to tez nie codziennie, ale 2 razy w tygodniu. Problemu ze zmarszczkami jeszcze nie mam, ale musze przyznac, ze ostatnio kiedy mam lekko przesuszona skore pod oczami, troche gorzej to wyglada, niz kiedy jest dobrze nawilzona.

Brak nawilzenia wynika pewnie z tego, ze wlasnie zadnego nawilzajacego kremu nie moge dla siebie znalezc, po wszystkich pieka mnie oczy. Dlatego wlasnie staram sie unikac mocno perfumowanych kremow i takich, ktore maja duzo konserwantow i tym podobnych stabilizatorow. Ale czasem i to nie pomaga i wygladam, jakbym nie spala cala noc, takie mam zaczerwienione oczy, bo zapewne jest tak, jak piszesz, nie wszystko firmy pisza w skladzie.

Jesli chodzi o kremy jakie stosowalam, to rozne polki, chociaz po doswiadczeniach z L'orealem (ktory mnie poprostu palil, jak nalozylam, pewnie za sprawa alcohol denat. w skladzie, na drugim miejscu chyba) stosowalam kremy apteczne (ktore tez srednio sie spisywaly pod oczy, bo sie np. strasznie walkowaly, jedynie ActiveC mi podpasowal, tylko on z kolei ze wzgledu na sklad nie nawilza prawie wcale), mialam tez podejscia do tzw. "selektywnych". Na pierwszy ogien poszedl Hydra Complete od E.Lauder w zestawie z kremem i niestety zarowno krem do twarzy, jak i ten pod oczy mnie uczulily, pozniej probowalam Dioptigel Lieraca, ale tu z kolei wydawalo mi sie, ze tez nie nawilzal, fajny byl kremy Kiehls, bo nie podraznial i fajnie nawilzal, niestety nie do dostania w Polsce. I ostatnio ten krem Dermiki.
Moze byc tez tak, jak napisalas, ze klade je za blisko oka i krem sam idzie do gory. Musze zwrocic na to uwage.
To moje kremowe "zwierzenia" po krotce Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki

a próbowałaś coś z Collistar-u?? jest fajna seria Couperose dla cery wrażliwej, tylko nie dam głowy uciąć, że jest tam krem pod oczy. Cięzko mi polecić Ci kremy, których ja używam z racji mojego wieku ale testowałam Clinique i jest dość dobry przeciwzmarszczkowy pod oczy. Gęsty, konsystencji masełka, ale super nawilża. Postaraj się też poratować kuracjami maseczkowymi pod oczy. Myślę jednak, że te przesuszenie to wynik dość agresywnego działania retinolu. Skóra podrażniona=skóra wysuszona. Oczka potrzebują małej ilości kremu tak jak pisałam nakładanej na linii oczodołu.A..jeszcze przyszła mi na myśl dr Hauska, ulubiony krem mojej sporo młodszej siostry. Jeśli już to przerabiałaś to daj znać wypiszemy inne pozycje. Pozdrawiam wiosennie
sammsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując