Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzywka, ombre, cokolwiek..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-23, 13:07   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Grzywka, ombre, cokolwiek..

Cytat:
Napisane przez Szura6 Pokaż wiadomość
Ooo dziękuję za wszystkie rady! Dawno tu niestety nei zaglądałam.
Otóż wybrałam się do fryzjera, nie zrobiłam grzywki ani żadnego koloru. Po prostu je podcięłam. Teraz je olejuje , kupiłam sobie olejek arganowy, nie wiem czy tak można ale wymieszałam go sobie z olejem lnianym (z siemienia lnianego), bo dlaczego nie Dodałam do tego jakiś olejek różany raat-ka-ni (dostałam na urodziny) i kilka kropel oleju z oliwy.. Powiedzcie czy to nie za dużo? Mieszać oleje, czy skupić się na jednym?..

Zmyłam to wszystko Farmoną i nałożyłam maskę Vaxa zmieszaną z odżywką Garniera z masłem karite do tego dodałam żółtko i miód.. Jak już wyschną dodam fotkę Sama jestem straszliwie ciekawa Co do protein to trzymam się z daleka.. Ostatnio tylko jakieś się dziwne zrobiły.. To zamiast szamponu farmony zmyłam olej lniany szamponem z Vaxa z proteinami.. No i nei były najgorsze, nawet lepsze! Więc te proteiny jednak ważne Odstawiłam silikony już dawno. A jednak moje włosy dalej się puszą przy wyjściu gdziekolwiek.. No cóż! Wygolić ich chyba sb jednak nei wygolę, troche mi szkoda.. I nie zetnę do ramion bo wyglądałabym jak owca.. To zostawię je takie jakie są i odżywię. Zobaczymy co będzie
Zdecydowanie za dużo mieszania różnych składników. Radzę Ci ograniczyć ilość używanych kosmetyków, po pierwsze dlatego, że więcej wcale nie znaczy lepiej; a po drugie - jeśli zastosujesz np. tylko jeden olejek to będziesz wiedziała jak ten konkretny działa na Twoje włosy i który jest najlepszy. Kluczem do właściwej pielęgnacji jest rozpoznanie stanu skóry głowy i włosów oraz dobranie do niej odpowiednich produktów.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując