Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co jest ze mną nie tak? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 08:01   #19
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: co jest ze mną nie tak? :(

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
jesień się zbliża.

Dziewczyno ubogo urządzone mieszkanie nie jest problemem. Problemem jest ten grzyb o którym piszesz. Wiesz, że mieszkając w pokoju gdzie jest grzyb możesz nabawić się różnych chorób? Może porozmawiaj z rodzicami, żeby spróbować coś z tym zrobic i co najważniejsze znaleźć przyczynę. Nieusunięty grzyb się rozrasta i z biegiem czasu będzie coraz gorzej.

Nie do końca rozumiem nagonkę na autorkę. Ok z marudzeniem o braku chłopaka ok, rozumiem. ( ja swojego poznałam jak miałam 21 a wczęśniej nie byłam w żadnym poważnym związku ), więc autorko nie przeginaj.
Ale z narzekaniem na warunki mieszkaniowe to już ją rozumiem. Nie od niej zależy to jakie warunki są u niej w domu bo to dom rodziców, czy też babci, ona tak naprawdę nie ma nic do gadania. Ja też bym nie była zadowolona, jak bym nie miała bezpośredniego dostępu do łazienki czy o zgrozo, miałabym grzyba w pokoju. Przecież to strasznie śmierdzi, ciuchy przechodzą tym smrodem.
Autorko co jest przyczyną tamkej sytuacji? Twoi rodzice są ubodzy ( i tu rozumiem, że po prostu nie mają za co zrobić remontu ), czy lekceważą problem?
Jetseś dorosła, studiujesz, nie możesz się wyprowadzić, chociażby do akademika? Zawsze możęsz podjąć jakąś pracę.
No właśnie. To chyba lepsza opcja niż biadolenie i użalanie. I ogladanie się ze 2wszystkim na rodziców.

Staram się naprawdę wczuć w sytuację Autorki. Grzyb to niefajna sprawa. Jednak nie rozumiem, że wstydzi się zapraszać do domu swojej najlepszej koleżanki. Nie tak dawno byłam w odwiedzinach u koleżanki z roku, która mieszka w niewielkiej wsi. Nie ma łazienki a jedynie domek z serduszkiem. Na pytanie: "Gdzie toaleta?" wskazała mi ten domek zupełnie naturalnie, bez wstydu i nie wdając się w żadne wyjasnienia, czy usprawiedliwienia. Nikt normalny nie będzie ani się dziwił ani komentował a ponieważ uważam się za osobę normalną (no...w miarę, bo nie ma już ludzi w 100% normalnych) to i ja zachowałam się naturalnie i bez komentarzy (" Jeżuuuuuu, jak Ty możesz żyć bez łazienki?"). Zakladam, że Twoja najlepsza koleżanka jest też osobą w miarę normalną.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując