Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do dziewczyn, które zawodowo zajmuja sie wizażem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-29, 14:06   #1
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046

Do dziewczyn, które zawodowo zajmuja sie wizażem


Witam serdecznie!
Zalozylam ten watek, by uzyskac odpowiedz na dreczace mnie pytanie. Otoz od lutego zamierzam rozpoczac roczne ksztalcenie w szkole wizazu. Ciesze sie niezmiernie, bo wizaz jest moja pasja od bardzo dlugiego czasu i zawsze chcialam potwierdzic swoje umiejetnosci dyplomem. Sek w tym, ze jestem mezatka i wszelkie tego typu decyzje musze ustalac z mezem. Wiadomo, dobra szkola kosztuje i to sporo.
I z tym wiaze sie wlasnie moj problem. Otoz moj maz twierdzi, ze wizazystka to zaden zawod i nie da sie na nim zarobic tyle, by moc sie spokojnie utrzymac. Zadal mi pytanie gdzie moge po tym pracowac, jaka jest szansa na zatrudnienie? Zatkalo mnie, wiem, ze jego myslenie jest racjonalne. Stad moje pytanko do was panie. Jak wam sie udaje wiazac pasje z praca? Jak szybko znalazlyscie prace w zawodzie, gdzie takiej pracy szukac? Chce profesjonalnie podejsc do tematu, wiec prosze pomozcie mi znalec dla mojego meza silne argumenty. Dziekuje slicznie za kazda pomoc.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując