Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tak nieśmiało...mój makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-23, 08:19   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Smile Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

Witaj AGI!

Po pierwsze NIE DALEKO Ci do "dziel" Agi czy FEMME_BANALE! Femme to ja, no tak, i we wlsnej osobie mej gwarantuje Ci, ze Ci wcale nie jest tak daleko jak myslisz do tych tak zwanych "dziel" makijazowych. Fajne, dobre, interesujace makijaze moze robic kazdy, wystarczy chciec, pocwiczyc. Takie moje zdanie jest. A wogole swoich makijazy nie uwazam za jakies tam nie wiadomo jakie dziela, ot zwykle makijaze, za dzielo uwazalabym na przyklad makijaz wykonany na innej osobie, na przyklad na 60letniej kobiecie, zrobic super swiezy, odmladzajacy, piekny makijaz to jest dopiero sztuka!

Albo makijaz ekstrawagancki, fantazyjny, z uzyciem roznych technik - taki tak, ze mozna nazwac dzielem, ale takie zwykle na co dzien?

A teraz napisze cos o Twoich oczkach tu zamieszczonych.
Mowi sie (no, taka opinia krazy), ze brazowe oczy, aby wydobyc, podkreslic ich kolor nalezy pomalowac wlasnie w takim kolorze kontrastowym. Mysle, ze w Twoim wypadku wyglada to OK, i to jeden sposob na makijaz oczu.
Oczywiscie nie mozna powiedziec zbyt wiele, bo nie wiadomo jak on sie komponuje z kolorystyka twarzy itp.
Ale tylko po oczkach smiem twierdzic, ze jestes cieplym typem kolorystycznym, Jesienia nawet (bo te oczy Twe to takie do moich podobne mi sie wydaja! )
A moze zalaczajac nastepny makijaz sprobujesz wycieniowac oko w klasyczny sposob?
Klasyczny - to jest jasniejszy cien na cala powieke, ciemniejszy w zalamaniach, jasny punkt pod brwiami?
Chociaz ten kolor (wydaje mi sie taki cieply, zielono - niebieski, ale w cieplej kolorystyce? No jaki to kolor tak na zywo? ) tez Ci pasuje.
Na lato i upalne dni w sam raz.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując