Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tak nieśmiało...mój makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 10:43   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: tak nieśmiało...mój makijaż

Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ! Dodałyście mi odwagi i pewnie niedługo ośmielę się pokazać wam całą twarz w następnym makijażu, może właśnie bardziej klasycznym . Tutaj oczy pomalowane są cieniami IB Cinema głównie nr 21 (biel opalizująca takim seledynem) i nr 29 (taka turkusowa zieleń opalizująca na złoto). To był właśnie maikjaż na letnią imprezę, a od czasu kiedy stałam sie posiadaczką cieni IB (dzięki wizażowi oczywiście ) to bardzo lubię bawić się różnymi ich połączeniami.

Ha, a to rzeczywiscie kolorek wyszedl ciekawy po tej mieszance.

Femme: dla mnie wasze makijaże są właśnie takimi "dziełami" ponieważ potraficie z Agą wykreować niezłe cuda na twarzy i to w tak wielu stylach, a każdy szczegół jest niesamowicie dopracowany, ja owszem stosuję różne kolorki i połączenia, ale moje umiejętności nie sięgają aż tak daleko;

Nic to! Nauczysz sie, nauczysz...

a co do typu kolorystycznego to chyba nigdy nie przywiązywałam do tego dużej wagi, fakt oczy mam brązowe, włosy naturalne to taki mysi kolor (ciemny blond może?), cera bardzo jasna, lekko zaróżowiona, opalam się bardzo ciężko i jak już to na taki brzoskwiniowy kolor, nigdy na brąz no i mam mnóstwo pieprzyków więc chyba faktycznie na ciepły typ to wszystko się składa, ale nie znam się na tym tak bardzo, może cosik mi podpowiecie?

No, wszystko wskazuje na Jesionke - ja mam tak samo! Poczytaj w dziale ANALIZA KOLORYSTYCZNA o Jesieni wlasnie...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując