Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - okrągła twarz - mam zdjęcie, prosze o rady :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-08, 15:34   #3
NiNcIa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do NiNcIa
Re: okrągła twarz - mam zdjęcie, prosze o rady :)

Mam bardzo podobny problem! interesuje się na codzień fryzjerstwem ,modą i kosmetyką dlatego myślę że moja rada mogłaby ci w czymś pomóc. Wspomniałaś coś o wysokim czole...dlatego ja uważam, że najprostszym sposobem na ukrycie tego byłaby po prostu grzywka! Ale absolutnie niemam na myśli ściętej jak od linijki! Powinna byc wystrzępiona! Niektórzy twierdzą że grzywka zaokrągla buzię ,a to wcale nie jest prawdą! jeśli grzywka jest delikatna i dość wystrzępiona , może nawet wycieniowana to świetnie maskuje niedoskonałość w postaci wysokiego czoła! Natomiast co do kształtu twojej twarzy... Masz rację ,że lepszym rozwiązaniem będą fryzury dłuższe. Nie jestem w stanie po zdjęciu stwierdzic czy twoje włosy są gęste i puszyste ,ale jeśli tak jest to powinnaś zdecydować sie na wycieniowanie ich wokół twarzy.. tak by pasma osłaniały ci troszkę policzki! Myślę ,że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są proste włosy ,ewentualnie bardziej puszyste!
NiNcIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując