Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 17:03   #1061
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ze swojej strony moge napisac z czym walczylam,co bylo moja zmora-jestem posiadaczka cery bardzo wrazliwej,sklonnej do podraznien na dodatek jest plytko unaczyniona-przez zle dobierana pielegnacje i kuracje dermatologiczne borykalam sie z roznymi problemami.W kazdym razie ciagle bylo "cos" a nikt za bardzo nie potrafil mi pomoc do czasu....az trafilam na dobrego dermatologa.Powoli dojrzewalam tez do decyzji kuracji kwasami i tak sie zaczelo kwasy juz dawno odstawione ale przy filtrach zostalam i moge sie cieszyc bezproblemowa cera.
Jednak dobranie odpowiedniego filtra tez nie bylo proste,choc mialam duzo szczescia,ze w miare szybko spasowaly mi konkretne kremy.
W moim przypadku nie sadze aby filtr stal sie "zalepieniem skutku" raczej wtopil sie w codzienna pielegnacje,ktora stala sie dla mnie czyms zwyczajnym-a jak bedzie dalej?tego nikt nie wie,ale jedno wiem na pewno,ze nie powroca problemy z jakimi sie borykalam.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując