Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dwa makijaże wieczorowe-granat i typowy francuz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-24, 19:08   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: Dwa makijaże wieczorowe-granat i typowy francuz

dziękuję Wam za tyle miłych słów

Mnie osobiście też bardziej podoba się ten granatowy,mężowi znowu francuzik

Justynko ,będzie pasował,wklejam zdjęcie brązowookiej z takim żywym granatem

Majka,też stosuję zasadę mocne usta,delikatne oczy i na odwrót ale sama wiesz,typowy francuz to mocne oczy i usta ...przyznam się ,że nawet to nieźle wygląda

szczęściarko,może spróbuj z grafitem albo z granatem podchodzącym pod fiolet

malinko-musisz polować na targi ale myślę ,że np. w Inglocie znajdziesz taki ciemny granat również

prowokacjo niestety nie jestem już nastolatką i efekt gładkiej buzi jest wspomagany i to bardzo przez korektor,podkład i puder zaś wyjatkową gładkość w makijażu drugim zawdzięczam też fleszowi

Dolly mnie bardzo daleko do Ciebie,rasowej modelki

Elfiku w pierwszym widać głównie błyszczyk Sephory,nasycony i bardzo lśniący

neonko,czy jest trwały? Nie wiem,użyłam go po raz pierwszy .Ponieważ ładuję akumulatory i na razie nie mam jak zrobić zdjęcia palecie ,wklejam link do Estylu-mam nr 01 http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=302&page=1

Luś,nie jest taki trudny,naprawdę.W sumie tylko maziałam cieniami powiekę, nie bawiąc się w jakieś cieniowania

Meariel jaka sesja Tak pstrykałam sobie przy szafie

tanzanit,sama robię zdjęcia na wyciągnięcie ręki -jakoś byłoby mi głupio tak pozować mężowi


Marta-specjalnie przy francuskim zapaliłam lampkę by nadać włosom (i nie tylko) ciepłego odcienia

wścibiuszko,ggoraa,Asik,K asiu cieszę się ,że spodobał się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fox_Party_2001-06.jpg (51,3 KB, 543 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując