Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry prasowane Revlon...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-25, 13:02   #4
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Pudry prasowane Revlon...

Ja mam ten puder i co? Zartuje..zaryzykowalam i kupilam na allegro. Mam najjasniejszy zestaw kolorkow czyli bare light.W pudelku o wymiarach ok.12 na 7 cm(nie mam liniki) znajduje sie 2 pudry(oczywiscie delikatne drobinki ale delikatniejsze jak w sypkim), delikatny róz a właściwie brightener(chyba rozświetlacz?) i puder brązujący+pędzelek z naturalnego wlosia.Pudełko takie swojskie(nie jest elegankie ale za ta cene),solidne choć plastik.Na odwrocie napisane po ang.co do czego sluży.Dziewczyny nie ma tego produktu na KWC ale ja jestem zadowolona(nie uczula mnie i nie podkreśla czasem pokazujacych się łuszczących skorek).Nie ma duzych drobin blyszczacych no i mam wszystko w jednym w torebeczce.Nie oczekujcie też matowego efektu.Rozświetlenie i już.Ja uzywam nawet mieszajac te wszystkie kolorki.Bawie się.Zapach taki lekko lekarski-ziolowy.Patrze że ma w skladzie m.in talk,lecitin,ginko biloba extract,panax ginseng extract,green tea extract i jeszcze jakies roślinne extrakty no i chemiczne też,oczywiście.Pisze tez(dopiero zauważyłam) że jak zerwe etykiete to w środku jest sposób i techniki aplikacji.Wieczorem napisze co tam jest bo musze znowu leciec do pracy.UFF
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując