Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry prasowane Revlon...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 19:47   #24
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Pudry prasowane Revlon...

Mam "natural light" czyli ten środkowy i jest dla mnie w tej chwili idealny, nie będzie się nadawał dla bardzo opalonej cery.
Bronzer jest faktycznie delikatny, pastelowy, daje bardzo subtelny efekt (bardzo mi się to podoba po troszkę ceglanych, avonowych kulkach). Wszystkie są oczywiście rozświetlające, ale nie widzę drobinek i to duży plus, chodziło mi akurat o taki nienachalny efekt. Rozświetlacz w paletce wygląda dość ciemnoale pod łukiem brwiowym daje ładny, różowy (nie swinkowy tylko raczej zgaszony) efekt. Obydwa "pudry zasadnicze" ładnie się stapiają i podejrzewam, że będę mogła używać tego kosmetyku nawet w zimie. Jeden beżyk wchodzi bardziej w ecru, drugi jest jakby bardziej brzokwiniowy. Obydwa wychodzą wg mnie jaśniej na skórze niż w paletce...Dają bardzo delikatny, jakby półtransparentny efekt, nie ma co liczyć na krycie.

Ufff Strasznie kulawo mi idzie opisywanie kolorów, jestem jak facet i rozróżniam w zasadzie podstawowe Ale mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam Mogę spróbować zrobić skan, ale nie wiem na ile wiernie wyjdą kolory (komórka jednak przekłamuje).

A z sypkiego też mam "warm light" i szczerze mówiąc nie zachwyca, spodziewałam się czegoś więcej

Edytowane przez Złośnica81
Czas edycji: 2005-05-30 o 20:01
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując