Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skromna kiecka dla drobnej świadkowej ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-03-23, 18:06   #1
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81

Skromna kiecka dla drobnej świadkowej ;)


W lecie będę swiadkiem na ślubie przyjaciółki i zaczęłam poszukwania odpowiedniego stroju. Koleżanki radziły "zestaw standartowy" czyli długą rozszerzaną spódnicę i gorset i sama się skłaniałam ku takiemu rozwiązaniu, ale wyczytałam przeglądając podobne wątki bardzo mądrą opinię, że świadkowa powinna być zdecydowanie w cieniu panny młodej... A wiem, że panna młoda będzie miała suknię bardzo prostą, skromną, odcinaną pod biustem i obawiam się że w takim zestawie będę wyglądać za bardzo "galowo", zwłaszcza że takie zestawy najbardziej podobają m się w kolorze wiśni/purpury. Muszę też zaznaczyć że przyjaciółka na obcasach będzie ode mnie wyższa o 20, pan młody o 40 cm :-D. Ja będę miała niewielki obcas i boję się czy długa suknia nie będzie sprawiać, że będę się wydawała jeszcze niższa....?
Prosiłabym o poradę, teraz zastanawiam się nad sukienką do kolan/ciut za, a zainspirowana sąsiednim wątkiem nawet nad spodniami (choć mam obawy, że mogłoby się to nie spodobać...). Macie może jakiś pomysł gdzie znajdę odpowiedni strój - w rozmiarze max 34/xs (noszę rozmiar 32/34) na Śląsku? Pimkie i Orsay odpadają, nie znalazłam tam nic ciekawego
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując