Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-06, 16:28   #1467
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja również proszę o pomoc

Skórę miałam zawsze bezproblemową- (normalna z naczynkową na policzkach) ale od mniej więcej pół roku pojawiły się grudki, zaskórniki w okolicach ust (na brodzie głównie, przy kącikach). Nie są bardzo widoczne- raczej gdy skóra jest napięta, lub makijaż czasem podkreśla te nierówności.

Stosuję: żel Ziaja Calma HLC, tonik Ziaja Nuno, oprócz tego humektan (który się właśnie skończył i w chwilowo krem Ziaja Nuno).
Od 1,5 miesiąca robię maseczkę aspirynową 1 raz w tyg, smaruję punktowo Brevoxylem 2 razy dziennie- na początku widziałam poprawę ale teraz wydaje mi się że pojawiło się więcej tych grudek.

Nie wiem co jest przyczyną tych zaskórników. Czy Brevoxyl sprawdzi się w takiej sytuacji? Zastanawiam się nad Effeclar K (ale najwcześniej za miesiąc lub dwa). Z drugiej strony zastanawiam się czy sprawcą tego może być puder mineralny L'Orela (bo mniej więcej w tym samym czasie zaczęłam co używać co pojawiły się grudki). Jakieś sugestie?
A probowalas odstawic puder L'oreala i zastapic go czyms innym?
Wg mnie maseczka aspirynowa albo Effaclar K-nie ma sensu tego dublowac albo zamiast tego siegnac po kwas migdalowy?
Tutaj wiele na ten temat pisano
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242

EDIT
Wybacz ale jak moglam przeoczyc,ze piszesz ze masz cere naczynkowa na policzkach wiec kwas migdalowy odpada na obszary naczynkowe bo to takze kwas AHA.
Przepraszam Cie najmocniej.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-07-07 o 21:53
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując