Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-09, 14:00   #2119
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hmm, dawno mnie tu nie było, więc mam nadzieję, że nie było analizy tego produktu i nie dostanę bury

Prosiłabym o analizę odżywki bez spłukiwania Henna Wax, jej skład jest następujący:
aqua, polyquaternium-11, cetrimonium chloride, amodimethicone, polysorbate 20, dimethicone copolyol, parfum, panthenol, trideceth-12, tocopherol acetate, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylsothiazolinone, citronellol, hexyl cinnamal, limonene, linalool.

Oto co napisane jest o niej na stronie doz:

Henna Wax ochronna nawilżająca odżywka do włosów słabych i matowych bez spłukiwania.

Zawiera pro-witaminę B5 i witaminę E, dzięki którym:
łagodzi podrażnienia skóry głowy wywołane substancjami podrażniającymi (zanieczyszczeniem środowiska i zabiegami fryzjerskimi),

nawilża włókno włosowe, ułatwia układanie, zmniejsza ich skłonność do rozdwajania, a także poprawia stan uszkodzonych włosów i pogrubia je.

Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę chroniącą przed działaniem zanieczyszczonego środowiska i suszeniem gorącym powietrzem.


Z góry dziękuję


Niby producent prawde napisał, bo faktycznie odzywka zawiera prowitaminę B5 i witaminę E, ale aby powiedzieć, że to dobry kosmetyk, to raczej za mało. Zachwyty z opisu chyba trochę na wyrost.
Skład taki sobie, przeciętny, ot, kondycjoner, silikon i te dwie witaminy i to by było na tyle.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora