Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIE tipsom !
Wątek: NIE tipsom !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-14, 22:51   #150
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Co tu dużo mówić - dla jednych brakiem klasy są przedlużone paznokcie, a dla innnych obrabianie du*y nieobecnym. Bo brak odwagi cywilnej wywołuje u mnie nieopisane mdłości.
Ale zostawmy w spokoju moje problemy gastryczne - wrócmy do tematu.
Autorka miała prawo założyć ten wątek na Plotkowym bo wątek jest odpowiedni na to forum. Nikt tego wątku przed użytkowniczkami paznokci nie chowa, nikt nie "obrabia im du*y" prywatnie, na gg czy pw.

Jasne, można być niezadowolonym jeśli się na plotkowe nie zagląda, ale nie można winić autorki za to, ze założyła wątek właśnie tu. Bo zrobiła dokładnie tak, jak powinna.

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Moglabym skwitować całą tą śmieszną nagonke jednym prostym zdaniem - " jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze".
Tylko jeden , jedyny raz , spotkalam się z uczciwym postawieniem sprawy " nie lubię tipsów bo mnie na nie nie stać".
Nagonka? Ciekawe. Nie widzę nagonki. Widzę wyrażanie własnego zdania, w 90% wypowiedzi w tym wątku.

Pieniądze? Chyba żartujesz?
Nie podobają mi się krzykliwe tipsy bo mnie na nie nie stać???
Czyli to nie jest kwestia mojego gustu, tak? Tylko pieniezy... Jasssne.

Szczerze - ani mi przez myśl w tym wątku nie przemknęło czy mnie stać czy nie stac na tipsy.
Otóż teraz się zastanowiłam.
Tak, stać mnie. Z tym, że to dla mnie marnowanie pieniędzy. I wolno mi tak myśleć, nawet, jeśli to się nie zgadza z Twoim światopoglądem. Nie masz monopolu na jedyny słuszny światopogląd.

Nie wiadomo o co chodzi...?
Wiadomo.
Nie o pieniądze, ale o gust. O to, ze kazdemu ma prawo podobać się coś innego. Lub nie podobać.

Cytat:
Napisane przez paulakrk
A nie od dziś wiadomo,że 70 % społeczenstwa to frustraci, ograniczeni w swoim światopoglądzie, predystynowani wręcz do prostej oceny sytuacji.
" Ma pieniądze bo pewnie kradł,
udało jej się w zyciu to ją zgnoimy, ma wiecej - ściągnijmy ją w dół".
Masz.... ciekawe spojrzenie na świat.
Szkoda, że wszędzie widzisz tych strasznych frustratów, zawistnych i zazdroszczących innym tego dobrobytu, jakim są m. in. tipsy...


Cytat:
Napisane przez paulakrk
I darujcie sobie komentarze typu " ja tam mam pieniadze, gdybym chciala to bym sobie zrobila".
Nic one nie zmienią bo jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy.
Nie, nie daruję sobie.
Gdybym chciała, to bym sobie zrobiła

I nie mów nam wszystkim, że wiemy, jaka jest rzeczywistość. Bo najwyraźniej moja rzeczywistość jest nieco inna od Twojej.

Cytat:
Napisane przez paulakrk
I równie oczywistym powinien być fakt, że paznokcie nijak o człowieku nie świadczą - no może o poziomie ekscentrycznosci, oryginalności i chęci wyróżnienia się z tlumu szarych myszy.
No tak. Te z kolorowymi tipsami są oryginalne i wyróżniają się z "szarych myszy" bez tipsów.

Śmiech na sali.

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Fakt, skromnością nie grzeszę - i dzięki Bogu.

O tak. To widać.
Nie jestem pewna, czy Bóg to pochwala . Ale nie o tym mowa.


Cytat:
Napisane przez paulakrk
Zamiast wydawać pieniądze na kolejną imprezę i jazdę na podryw chłopców z sąsiedzniej wsi, jadę na szkolenie do uznanej instruktorki, moze nawet Mistrzyni.
Tak , tak - toż to nawet Mistrzostwa mamy!
Baaa i nie tylko Polski, ale wręcz Europy czy Świata!
A to dopiero niespodzianka!!
Wyobraź sobie, że większość z nas to wie. A to dopiero niespodzianka!!

Bądź tak dobra i przestań traktować każdego, kto się z Tobą nie zgodzi jak istotę niższej kategorii, zakompleksioną, biedną, głupszą, sfrustrowaną czy jaką tam jeszcze. Traktujesz nas z góry - nie wiedzieć czemu, bo nijak nie masz do tego podstaw.
Dla mnie z Twoich postów nie bije wybitna inteligencja, ale protekcjonalność i wywyższanie się. Nie tylko z tego posta. Z wielu innych również.
Czy taka właśnie jesteś...? Nie wiem Piszę tylko o postach, które dla mnie właśnie tak wyglądają.


Nie odpiszesz mi. Może to i lepiej, nie mam najmniejszej ochoty z Tobą "rozmawiać".

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2006-08-14 o 23:22
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując