Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 09:54   #18
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Nie wiem, tż lubi gwiezdne wojny, to do kina idzie z kolegą, ja lubie downton abbey to do kina poszlam z koleżankami. W/w filmy też nie dla mnie, ale zdziwiło mnie skreślenie z tego powodu osoby.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Też jestem ciekawa jakie Autorka ma zainteresowania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie skreślam takich osób, jako znajomych, po prostu uważam, że wygodniej wchodzić w bliskie relacje z ludźmi, którzy choć trochę podzielają nasze zainteresowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Trochę się zaszokowałam, więc muszę dopytać. Ale pytam z ciekawości, nie atakuje. Czyli gry komputerowe odpadają i zainteresowanie popkulturą ogólnie? Bo po prostu mnie dziwi, że jesteś tak hermetyczna. Jakbyśmy się poznały i wygadałabym się, że idę do kina na gwiezdne wojny albo obejrzałam Wiedźmina na Netfliksie to skreśliłabyś mnie jako koleżankę? Jakie masz zainteresowania?






W sumie byłoby ciekawie Mój mąż gra na gitarze, ja nie i w ogóle słoń mi na ucho nadepnął, więc nie jestem muzykalna, ale nie czuję, żeby jego hobby skrajnie różne od mojego uniemożliwiało nam związek.
Nie chodzi ogólnie o popkulturę. Po prostu kiedyś miałam w swoim gronie kilka osób zafiksowanych na rzeczach, które wcześniej wymieniłam i każda rozmowa z nimi w końcu schodziła na tamte tematy, a mnie to po prostu nudziło. Lepiej żyje mi się bez tamtych znajomych. Nie wiem, może mam przez nich jakiś uraz do tego typu ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując