Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 13:40   #316
kajusiia_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: k. Kraków
Wiadomości: 175
Under Twenty, Anti Acne, Żel głęboko oczyszczający do twarzy

Używałam przez dwa tygodnie Under Twenty Anti Acne, żel głęboko oczyszczający do twarzy. Jednak zaszkodził mi on. Mogłby mi ktoś powiedzieć co w mogłoby mi w nim zatkać pory?


Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Alcohol Denat., PEG-7 Glyceryl Cocoate, Zinc Gluconate, PEG-18 Glyceryl Oleate / Cocoate, Disodium EDTA, PPG-26-Buteth-26, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Orange (Citrus Aurantium Dulcis) Extract, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, CI 60730, CI 42090.

Wcześniej używałam żelu Garnier czysta skóra, żel oczyszczający. Po nim skóra mnie strasznie piekła i była czerwowa. Co w nim mogło mi zaszkodzić?

Skład: Aqua, Coco- Betaine, PEG-8, Sodium Laureth Sulfate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Zinc PCA, Hamamelis Virginiana, Methol, Menthoxypropanediol, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Hexylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Zapach(B5659/1)


Analizując te dwa produkty to co według nich powinnam unikać w żelach do twarzy? I jaki moglibyście polecić do skóry mieszanej z tłustą strefą T, miejscami suchą, a obecnie przesuszoną?
kajusiia_xd jest offline Zgłoś do moderatora