Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bratek na trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-12, 19:49   #39
Superchic(k)
Zakorzenienie
 
Avatar Superchic(k)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 150
Dot.: bratek na trądzik

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Może ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek i odpowie mi na pytanie jak powinno się pić bratka czy można gdzies godzine po zaparzeniu zeby był zimny czy lepiej ciepły a może gorący. Na razie piję taki ciepły gdzies 20 minut po zaparzeni ale wolałabym tak troche zimniejszy taki chłodny z tego względu że czerwienie się pod wpływem ciepłych , gorących napojów potraw . Oczywiscie bratek piję ze względu na trądzik piję juz go ponad rok a efejktów nic nie widac
Podpinam się pod pytanie koleżanki . Czy temperatura naparu ma znaczenie?

I czy znaczenie ma pora dnia, o której pijemy bratka oraz czas od ostatniego posiłku? Ja piję dwie filiżanki chłodnego naparu wieczorem (koło 20, czasem nawet przed zaśnięciem - 23), nie wiem czy to ma jakiś wpływ na efekty.

W ogóle bratka piję od paru lat (właściwie od momentu, gdy zaczęły się moje problemy z cerą), poleciła mi go mama, która również go piła jako nastolatka. Chyba mi pomagał, bo nie miałam większych problemów z pryszczami, ale później odstawiłam te zioła i to chyba było najgorsze, co mogłam zrobić . Od ponad miesiąca walczę ze wstrętnymi krostami na czole, po bratku oczywiście nastąpił wysyp, teraz powoli go łagodzę, ale boję się, że ten sposób już na mnie nie działa...
__________________
" There is something in her eyes
and I think it's fear "


Superchic(k) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując