Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-02, 10:12   #111
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
W prawdzie podejrzewam, że jestem wiosną, może trochę latem (?), ale mam nadzieję, że jakaś dobra dusza mi podpowie

1. Jak się opalasz: właściwie się nie opalam, więc nie wiem... Bardzo ciężko, poparzenia to norma, więc używam wysokich filtrów i siedzę w cieniu. Jednak jeśli mnie złapie to na ciepły złocisty kolorek.


2. Kolor oczu - szarobłękitne Oprawa oczu właściwie nie istnieje Rzęsy mam baaardzo króciutkie i jasne właściwie tak, że ich nie widać Brwi to średni blond - jasne.


3. Piegi - kiedyś były jak wychodziłam na słońce, jasnobrązowe.



4. Cera - Nie mam pojęcia czy ma odcień chłodny czy ciepły i to mój problem Jest jasna, nawet bardzo (dermacol 212 jest za ciemny).


5. Naturalny kolor włosów - Nienaturalnie jasny blond ;/ Refleksy są, ale nie wiem jak je określić... Chyba rudawe? Złociste


6. Kolor ust (naturalny oczywiście)- blady, jasnoróżowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Ciemne kolory, bo mam jasną cerę Lubię granat, czerń, ciemny turkus, zieleń, beż...
stawiam na lato
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora