Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 16:18   #8
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Swietny watek!

Widze, ze wiekszosc z nas jest bardzo zmienna i kaprysna Coz, to chyba jest wpisane w kobieca nature

Ja jestem dosc dziwna osoba i nie boje sie do tego przyznac Obcy odbieraja mnie jako wyniosla, zamknieta w sobie, a ja po prostu bywam niesmiala. Czasem jednak siebie nie poznaje i robie sie wygadana, odwazna. Mam poczucie humoru i lubie sobie robic (brzydko mowiac) jaja, ale bez przesady Jestem spontaniczna, mam 100 pomyslow na minute. Lubie ludziom pomagac i generalnie staram sie byc sympatyczna. A z wad to jestem koszmarnie leniwa i za bardzo sie wszystkim przejmuje Poza tym bywam nieufna i popadam ze skrajnosci w skrajnosc.

Do tego strasznego opisu nic mi zupelnie nie pasuje i moze dlatego siegam po wiele, wiele zapachow naraz. Tu ujawnia sie tez moje niezdecydowanie. Moze pasowalby Angel, ktorego zreszta lubie?

Zapach, ktory by mnie w pelni odzwierciedlal to chyba cos pomiedzy kobiecoscia, czyms zmyslowym i charakterystycznym a czyms banalnym, kwiatowym. Da sie to w ogole polaczyc?? Aha, dla tych, co mnie uwazaja za zimna i nieprzystepna to chyba powinnam pachniec L'eau d'Issey albo Cool water. Zoaczymy czy nowa Noa Perle, ktora nazywacie zimna przyda mi sie, zeby jeszcze bardziej zmrozic otoczenie w oficjalnych sytuacjach Juz sie nie moge doczekac mojej "broni" zapachowej Swoja droga nigdy nie traktowalam perfum jak broni, mzoe czas zaczac? Ale to chyba temat na osobny watek...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując