Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Louis Vuitton część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 14:19   #1527
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Louis Vuitton część II

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość

Filippo tez nie taki niezniszczalny Zapiecie porysowalo sie juz za pierwszym razem, no ale wiedzialam o tym felerze z PF Pomalowalam je lakierem bezbarwnym Tymbardziej, ze rzadko kiedy go zapinam i kompletnie bym porysowala ten zatrzask. Mam najwiekszego, bo musial mi wejsc do srodka laptop. Dlugi pasek wg mnie zupelnie od czapy, ani razu nie uzylam

Tak, o Saffiano czytalam, ale z tego co pamietam zarzuty nie dotyczyly skory, a detali i wykonania.
Ty to masz szczęście do torebek chyba Nawet z NF w DE nic Ci się nie dzieje A na PF klną trochę na tę wersję. Także albo ma się pecha, albo nie A ten lakier Ci nie schodzi? Nie złuszcza się? Niezły patent Może ja rączki tak potraktuję

Paska nie używasz? Zepsułaś mi moją wizję Celina nie ma paska i nie zawsze mi wygodnie jak mam tysiąc spraw do załatwienia. Speddy B za to w takich sytuacjach niezastąpiona. Chociaż przyznaję Ci rację, że najfajniej wygląda bez paska Ale w sumie wszystkie dość sztywne i duże torebki lepiej się prezentują bez paska. Nie wyobrażam sobie tal Celiny nosić

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
jestem w kropce nie wiem czy iść do tego LV czy dać se siana
Ja bym poszła Żeby później mieć spokojne sumienie

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
kurcze mi sie ten zamszak celinowy podoba, ale 1800 euro to już wole na chanela zbierać...

Red kurde poka tą swoją celine, masakra, taka droga torba, żeby pękała...przeżyłam że mi się rączka odpruła w korsie po 2 latach, ale czego ja tam nie nosiłam..
W Korosowym Jet Setcie to ja tony przenosiłam i nic! Jak nówka Pęknięcia wyglądają tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg handle (over Celine logo)a.jpg (26,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg handle (over Celine logo)2a.jpg (25,7 KB, 77 załadowań)
__________________

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2014-10-29 o 14:25
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora