Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Debiut :) Żółto-Zielone Oczka z Posklejamymi Rzęsami :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-23, 17:46   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Debiut :) Żółto-Zielone Oczka z Posklejamymi Rzęsami :P

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajne świeże kolory, ale cienie osypały się na rzęsy...
Co do posklejania.. może kup jakiś tusz typowo rozdzielający z ząbkami... albo zmień technikę malowania..
Ten ból związany z wyrywaniem brwi nie jest taki straszny naprawdę nie możesz się przemóc? Ciekawy kształt brwi już nadaje twarzy tego "Czegoś"....
Wierzę, że koleżanka nie może się przemóc. Ja sobie sama nic nie wyrwę bo wyję przy tym. Poszłam do kosmetyczki, wyregulowała mi, ale okupiłam to okropnym, mimowolnym łzawieniem oka, kosmetyczka powiedziała, że w życiu nie widziala takiej reakcji. Musiała robić bardzo długie przerwy i schładzać mi powiekę, a cebulki od włosów były ogromne. Poradziła mi jedno - teraz podgolić w tym wyregulowanym kształcie. I tak jest ok. Kształt się trzyma a włoski nie odrastają ani szybciej, ani ciemniejsze, ani specjalnie inne. Może na coś takiego się zdecydujesz?

Co do samego makijażu: fajnie przechodzą kolory. Dodalabym zieloną kredkę lub eyeliner. Ale ja uwielbiam takie kolory
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując