Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietypowe pytanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-24, 12:25   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Nietypowe pytanie

cheetah napisał(a):
> bedac na studiach nie wyobrazalam sobie, zeby przyjsc na egzamin, czy na zaliczenie w jeasnach, tylko zawsze przychodzilam w garsonce badz w garniturze. Natomiast widzialam wiele roznych osob, roznie chodzacych na egzaminy.

Ja tez raczej staralam sie na egzaminy na studiach ubierać jeżeli nie biało-czarno to nie przekraczać pewnego poziomu - zdarzało się 13 egzaminów w ciągu 2 tygodni i jak był jakieś luźniejszy pisemny egzamin (bez bezpośredniego kontaktu z egzaminatorem) to sie czasem przemycało jakieś nie rzucające się w oczy jeansy.
Ale zdarzył mi się egzamin - jeden z najcięższych na studiach, którego panicznie sie balam na wiele miesiecy przed, bo obejmowal ogromny material i to z dziedziny, w ktorej nie bylam mocna. Uczylam sie ostro takze noc przed egzaminem i w sumie spalam moze 2 godziny. Obudzilam sie z wielkim trudem i jedyna rzecza jaka spowodowala, ze nie zasnela na egzaminie (bylam ledwie przytomna) to był własnie ten straszny stres. Wychodząc widziałam jak egzaminator przygląda sie ciekawie mi z góry na dół, wiec i ja na siebie spojrzalam - mialam na sobie zmiętą czerwoną bluzkę i wytarte jeansy - tak głupio to mi dawno nie było, po prostu z całego wrażenia nie popatrzyłam rano co zakładam. Egzamin zdałam na wyższą ocenę niż się spodziewałam. Egzaminator nie był obrażony, bo mnie znał i wiedział, że mi zależy na przedmiocie. Ale juz na część ustna egzaminu poszłam w białej bluzce i kostiumie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując