Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy włosy! Komentujemy fotki, plotkujemy o włosach i nie tylko;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-27, 23:13   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dziennik zapuszczania włosów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Włosy zapuszczam ponad rok (w sobotę będzie rok i miesiąc). Zaczęłam od długości takiej jak zaznaczona kreska na zdjęciu z krótszymi włosami . Zdjęcie z krótkimi włosami jest z końca stycznia, zdjęcie z dłuższymi jest robione 3 tygodnie temu (okres między 1 a drugim to niecałe 10 miesięcy) .
Zapuszczam do pasa (kreska na drugim zdjęciu) z tyłu, a z przodu za piersi i brakuje mi jakieś 8-10 cm, czyli myślę, że do maja będą takie jakie sobie wymarzyłam . Jestem pozytywnie nastawiona, bo jestem już dalej niż bliżej. Ale jak zaczynałam przygodę z zapuszczaniem, bo nie jedną noc przebeczałam, że nie dam rady, że w ogóle jak ja wyglądam (zapuszczać zaczęłam od razu po wizycie u fryzjera :/)
Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam ile cm miały moje włosy przed ścinaniem, zapuszczałam je od lutego do 22 października... zdjęcia są z tego samego dnia, teraz znowu zapuszczam a włosy znowu zaczęły się ładnie kręcić (teraz tylko kuracja WAX'em i kapsułki na wypadanie włosów...)
Załącznik 1826594 i 2 godziny później Załącznik 1826595
Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
ciekawy wątek
zdjęciem PRZED nie dysponuję- ale nie byłoby co pokazywać- włosy długości 5-7cm na chłopczycę [błądzić jest rzeczą ludzką]. Obecnie do kości ogonowej - w sumie zapuszczam nadal- ale taka długość jest już dla mnie satysfakcjonująca. Załączone zdjęcia nie są zbyt aktualne a drugie jest z komórki więc jakość pozostawia wiele do życzenia- ale chodzi o długość
zapuszczanie zajęło jakieś 3,5 roku
Tylko pozazdroscic wam takich pieknych,dlugich i zadbanych wlosöw ja sie chyba nie doczekam zeby takie wychodowac
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora