Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 09:54   #2348
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez manjushka Pokaż wiadomość
A ja mam może takie dyletantskie pytanko ! Jutro będę po raz pierwszy robić sobie kwas migdałowy i wszyscy piszecie tu że po zabiegu trzeba natłuszczać i nawilżać. A co z mycieeeeem??? Jak wogule oprócz smarowania pielęgnować skórę i w jaki sposób te skórki złażą, czy trzeba jakos ten proces wspomagać?? Chociaż podejżewam że na mojej skórze to raczej nic się nie będzie działo bo już tyle przeżyła, że nawt na początek to 20% śmiało można by było dać. Ale z racji, że może na drugi dzień będę musiała wyjść na dwór, to na wszelki wypadekk sobie zaaplikuję na twarz 15%, a 20 na dekolt
Peeling zmywasz letnią wodą z mydłem w kostce, wiadomo - skoro jest kwas musi być i zasada dla neutralizacji.
Zamiast mydła można także zobojętnić wodę dodatkiem odrobiny sody oczyszczonej.
Póżniej nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.
Skórki złażą same z siebie. Możesz podczas mycia ruchami kolistymi masować i to trochę przyspieszy linienie. To samo poczas smarowania, tłusty krem albo olej jakiś i delikatnie rolujesz.
Pamiętaj, że skóra na dekolcie jest delikatniejsza niż na twarzy i szyi. Znane tu są przypadki podrażnień w tym miejscu - przy zupełnym braku reakcji na kwas skóry twarzy i szyi, więc ostrożność yber alles
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora