Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:50   #2352
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
AniaM69 jestem pod wielkiem wrazeniem nie tylko twojej determinacji w dazeniu do prefekcyjnej buzki,ale takze wiedzy i jej wszechstronnosci
co to Pegu-u to gdzie nabyc ten wlasciwy?? stosuje aktualnie differin i chcialabym z salicylem bez zadnych wiekszych ekstrawagancji czyli buraka i jakis luszczen, bo jak na razie nic mi sie nie dzieje i jestem zadowolona
Effa, dziękuję

Ze zdobyciem pegu jest kłopot. Kiedyś na innym forum organizowano zagraniczną akcję zakupową, bo zdobycie go u nas w logicznych ilościach (innych niż beczka) graniczy z cudem. Ja zostałam obdarowana tymże.

Możesz spróbować połączenia gl.butylenowy + kwas salicylowy o mocy 15% i zobaczysz jak zareagujesz; w najgorszym przypadku zrzucisz trochę skóry, a gruczoły łojowe nieco odblokujesz. Zawsze możesz zacząć od pleców

EDIT:
Przyszła mi do głowy alternatywa dla Ciebie Effa - kwas LHA (kwas-lipohydroksylowy).

Jest łagodniejszy od salicylowego a jego działanie jest skuteczniejsze w stężeniu 5-10% niż BHA przy stężeniu 30% i wyższym.
Tu poczytaj http://www.zrobsobiekrem.pl/?245,l.h...pohydroksylowy
Kupiłam go jakiś czas temu i nie zdążyłam wypróbować. W tym tygodniu strzelę peeling LHA 5% i dam znać. Z opisu wygląda łagodnie, pażywiom - uwidim.

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:28
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora