Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-08, 18:17   #2353
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Effa, dziękuję

Ze zdobyciem pegu jest kłopot. Kiedyś na innym forum organizowano zagraniczną akcję zakupową, bo zdobycie go u nas w logicznych ilościach (innych niż beczka) graniczy z cudem. Ja zostałam obdarowana tymże.

Możesz spróbować połączenia gl.butylenowy + kwas salicylowy o mocy 15% i zobaczysz jak zareagujesz; w najgorszym przypadku zrzucisz trochę skóry, a gruczoły łojowe nieco odblokujesz. Zawsze możesz zacząć od pleców

EDIT:
Przyszła mi do głowy alternatywa dla Ciebie Effa - kwas LHA (kwas-lipohydroksylowy).

Jest łagodniejszy od salicylowego a jego działanie jest skuteczniejsze w stężeniu 5-10% niż BHA przy stężeniu 30% i wyższym.
Tu poczytaj http://www.zrobsobiekrem.pl/?245,l.h...pohydroksylowy
Kupiłam go jakiś czas temu i nie zdążyłam wypróbować. W tym tygodniu strzelę peeling LHA 5% i dam znać. Z opisu wygląda łagodnie, pażywiom - uwidim.
dzieki AniaM69 jestes chodzaca skarbnica wiedzy
koniecznie daj znac jak po peelingu bo brzmi bardzo zachecajaco,napalilam sie na niego i chyba zamowie w tym tygodniu
znalazlam tam tez kwas kojowy czy mialas jakies doswiadczenie z tym kasem?? chodzi mi o wybielanie plam a dokladnie plamy pigmentacyjnej

a moze ktoras z was drogie forumowiczki miala doswiadczenie z kwasem kojowym??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora